Ballina Argetim Italianët “çmenden” me të dashurën e futbollistit të Kombëtares Shqiptare

Italianët “çmenden” me të dashurën e futbollistit të Kombëtares Shqiptare


djimFutbollistët njihen gjithmonë për të dashurat e tyre seksi. Gjithmonë në krahun e një futbollisti qëndron një vajzë e bukur që me shumë gjasa mund të jetë modele. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Berat Djimsiti, prej kohësh është në lidhje me një modele serbe, të quajtur Alisa Menkoviç.Kjo e fundit e ka postuar një video nga stadiumi i Atalantas ku shihet së bashku me një mike të saj, raporton . Disa media italiane i kanë kushtuar rëndësi asaj duke u shprehur: “Bukuroshja serbe e shqiptarit në stadiumet tona”.

Alisa Menkoviç vjen nga Beogradi dhe është bërë e njohur për ne prej lidhjes me futbollistin shqiptar të Atalantës.


 


SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here