Ballina Argetim Fotot: Erdhi vera në Tiranë, ja prova e parë

Fotot: Erdhi vera në Tiranë, ja prova e parë


veraKjo vajzë me një veshje përtej ekstravagancës ka tërhequr vëmendjen sot në rrjetet sociale.

Xhinset e saj i janë nënshtruar një procesi tepër krijues dhe rezultatet janë sikurse mund të shihni vetë në foto.


Po vjen vera, i zuri vapa vajzat…SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here