Ballina Argetim Foto/ “Bëmë baba të të ngjajë”… njihuni me vajzën seksi të Van...

Foto/ “Bëmë baba të të ngjajë”… njihuni me vajzën seksi të Van Damit


vajza-e-van-damit-2Nëse deri tani kishit frikë të përballeshit me Van Damme, tani e tutje do ju duhet ta fiksoni mirë këtë frazë para se të përballeni me Bianca Van Damme, “mos u ngatërroni me Binacën”.

Binaca është vajza e aktorit të njohur të filmave aksion, Van Damme e cila ka ecur në gjurmët e babait. Pamja e saj prej vajze të stilit pin up, nuk duhet t’iu gënjejë sepse ajo mund t’iu thyejë brinjët .


“Unë dua t’iu tregoj vajzave të reja që mund të kenë njëkohësisht një trup të palestruar mirë edhe të jenë femërore. Mund të kryqëzojnë këmbët poshtë tavolinës në mënyrë elegante por edhe të zhdëpësh dikë në dru në mënyrë femërore”.

Ka qenë kjo deklarata e fortë e 25-vjeçares e cila është gjithashtu aktore dhe producente filmash.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe me Biancën, e rritur nga një baba si Vand Damme dhe me një mama kampione në bodybuilding. Edhe pse i urrente artet marciale, Bianca që në vitin 2008 filloi të luante filma me babain e saj dhe të stërvitej me të.

Duke iu përkushtuar gjithnjë e më shumë, sot nuk gjen dot ndryshime mes Bianca Van Damme dhe babait të saj.

 

 SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here