Bleona ironi me Adelinën: Shyqyr që nuk punon në bashki

Postuar më: 17 May 2016 01:57

bleona_1463424739-8359778Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka ironizuar me veprimin e ish- kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili, gjatë emisionit “Your Face Sound Familiar” të kësaj të hëne.

Në përfundim të interpretimit të këngëtares Adelina Tahiri, Belona Qerreti e komplimentoi për performancën dhe trupin e bukur.

“Adelina shyqyr që nuk punon në bashki zemër”,- duke ironizuar me skandalin e ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i cili kërkoi favore seksuale nga një femër 20-vjeçare në këmbim të një vendi pune.

13249401_10208903290637489_1400412355_n (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *