Ballina Argetim Foto/ Gruaja shtatzënë vëren diçka të pazakontë në barkun e saj

Foto/ Gruaja shtatzënë vëren diçka të pazakontë në barkun e saj


eko1Një grua shtatzënë shokon me ato që thotë. Amerikania, Alexandra Meyer e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë, ka bërë një eko, ku thotë se ka parë diçka vërtetë misterioze.

Gruaja nga Indiana, SHBA, mbeti e shokuar kur pranë bebes që mban në bark, pa imazhin e Jezu Krishtit.


Alexandra thotë se, është e befasuar nga kjo shenjë, ndërsa shprehet se nuk ka asnjë problem me shtatzëninë.

Ajo thotë se është me fat dhe vogëlushit që pritet të vijë në jetë në muajin qershor, do e pagëzoj me një emër shenjtori.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here