Ballina Argetim Vajza nuk i dha celularin pas ndarjes, por ja çfarë i bëri...

Vajza nuk i dha celularin pas ndarjes, por ja çfarë i bëri ai iPhone-t në distancë


Një burrë u hakmorr ndaj ish të dashurës së tij duke i bllokuar celularin pasi ajo refuzoi që t’ia kthente pas ndarjes.

Pasi ajo refuzoi kërkesat e tij, ai u kundërpërgjigj duke i fshirë të gjithë memorien e materialeve që ajo kishte ruajtur duke përdorur aplikacionin Find My iPhone, duke e bllokuar atë dhe duke e raportuar si të vjedhur.


Ai madje i dergoi dhe nje mesazh vajzes, ku i shkruante: “Zemer po ta bllokoj celularin meqe eshte i imie. Nuk duhet te me kishe quajtur B***”.

Por duke mos u kënaqur plotësisht nga ky gjest ai vazhdoi me të tijën dhe takoi mamanë e ish së dashurës të cilës i kërkoi para për celularin.

cel

 

 

Traceable: Using the Find My iPhone app, he tracked her down and locked and wiped the device before reporting it as stolenRevenge: After wiping the phone he told his ex-girlfriend she should not have called him a 'f**k boy'Changing tack: The man contacted his ex-girlfriend's mom who refused to pay him moneySHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here