Ballina Aktualitet Politika Surpriza: Jo vetëm Rama por dhe ‘Kaubojsi’ në prill në Washington

Surpriza: Jo vetëm Rama por dhe ‘Kaubojsi’ në prill në Washington


kaubojsiNdërkohë që Taulant Balla e shiti ftesën nga Zv.Presidentit, Joe Biden, për Edi Ramën, si ftesë të Presidentit Obama në mes të Prillit, një tjetër personalitet socialist njoftoi tek “Zonë e Lirë” se, është ftuar zyrtarisht në Washington.

Bëhet fjala për deputetin “kaubojs” Eduart Ndocaj. A do të takohen Rama dhe Ndocaj bashkë edhe në Washington?


 SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. Cowboy-si shkon ne origjinen e emrit.Vetem kur te gjindet aty te mos i thot njeriut se jam Cowboy.
    Nese insiston te prezantohet Cowboy duhet te perdorin garderoben prej lekure si cizme,pantallona krahol dhe ne dy anet e pantallonave te mbaj kobure me dollap dhe nji kal shalet te fuqishem per doret si dhe nji sasi litarit qe perdoret per te lidhur lopet a kijet duke e hedhur nga lartgesi 20-30 m.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here