Doktori i “Fiks Fare” tërbohet pas gjoksit të Albana Osmanit

Postuar më: 27 Qershor 2015 15:00

Doktori i “Fiks Fare” nuk ka mundur ta mbajë dot më veten kur e ka parë prezantuesen Albana Osmani aq seksi.

Gent Pjetri aka Doktori i ka ngulur sytë te gjoksi Albanës dhe nuk ia shkul dot.

Por edhe asaj duket se i ka pëlqyer kjo gjë…

dok

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>