Kronika

20-vjeçarja humb kontrollin e Porsche, përplaset me murin e banesës. Tre të plagosur


               Publikuar në : 22:02 - 09/08/18 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në Krujë ditën e sotme. një 20-vjeçare ka humbur kontrollin e një makine tip, “Porsche” dhe ka dalë nga rruga e fshatit Zallë duke përfunduar në një banesë.


Nga aksidenti mbeti i plagosur i zoti i banesës, por edhe dy pasagjerë adoleshent të cilët po udhëtonin me 20-vjeçaren.

Të tre të plagosurit, përkatësisht 61, 17 e 18 vjeç ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas