Kryesore

20 foto fantastike: Kjo është femra më bombastike e kësaj vere
               Publikuar në : 16:50 - 09/07/18 |
mapo.al

Ajo është bërë e famshme falë bukurisë së saj – dhe të pasmeve jashtëzakonisht joshëse që i ka.


Demi Rose, modele britanike, njihet sidomos për fotografitë përvëluese me kostume të larjes.

Zeshkanja bombastike javëve të fundit ka qëndruar në bregdetin spanjoll, ku ka realizuar një mori fotosh superseksi.

Lirisht mund të themi se Demi është femra më bombastike e kësaj vere.

Njëzet fotot e mëposhtme e konfirmojnë këtë pohim.

<
>
d1_1531076692-547690 d2_1531076692-2106978 d3_1531076693-3644599 d4_1531076692-980633 d5_1531076700-3605967 d6_1531076700-4131095 d7_1531076700-4555128 d8_1531076700-1193007 d9_1531076700-6123875 d10_1531076700-5600332 d11_1531076709-3298083 d12_1531076709-1626532 d13_1531076709-8914870 d15_1531076709-7037720 d17_1531076709-7530148 d19_1531076716-3093044 d20_1531076716-1171231 d21_1531076716-5227912 d22_1531076716-2738128 d23_1531076716-5931630 (1) d23_1531076716-5931630

 


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas