ShowBiz

2 milionë dollarë për 20 minuta koncert, Jennifer Lopez bën namin në Katar…


               Publikuar në : 20:17 - 15/11/18 |
mapo.al

Duket se “dashuria” për Jennifer Lopez kushton dhe madje shumë shtrenjtë.


Së fundmi diva ka marrë 2 milionë dollarë për vetëm 20 minuta që ka kënduar në hapjen e qendrës tregtare super luksoze në Katar.

Veç kësaj 49-vjeçarja ka marrë edhe 1 milionë dollarë shpenzime në këtë qendër, pa përfshirë edhe shpenzimet për avionët privatë për këngëtaren.Gjithashtu J.LO bisedon me turmën në lidhje me të drejtat e grave, një çështje e madhe dhe e shumëdebatuar në këtë vend./gazetaexpress/


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas