Kronika

18-vjeçari shqiptar del nga shtëpia, por nuk kthehet më… E gjejnë të mbytur
               Publikuar në : 19:11 - 27/07/18 |
mapo.al

Një 18 vjeçar nga fshati Gjat i Gjirokastrës është gjetur mbrëmjen e djeshme i mbytur në rezervuar.
Ngjarja e rëndë është regjistruar rreth orës 2:00 të natës së djeshme. I riu kishte dalë nga shtëpia në darkë por më pas nuk është kthyer më. Policia ka nisur kërkimet dhe në orët e vona e ka gjetur të mbytyr në rezervuarin e fshatit.


Në datën 25.07.2018, rreth orës 23:58, shtetasi R.H, 18 vjeç, është larguar nga banesa tij në fshatin Gjat -Gjirokastër dhe pas kërkimeve të bëra nga policia dhe familjarët e tij rreth orës 02:00 u gjet i mbytur në rezervuarin e fshatit Gjat. Në vendngjarje shkoi grupi hetimor ku nga veprimet paraprake dyshohet se kemi të bëjmë me ngjarje aksidentale”, njoftoi zyrtarisht Policia.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas