ShowBiz

+18/ Kim Kardashian sërish nudo…
               Publikuar në : 17:06 - 23/05/18 |
mapo.al

Kim Kardashian ka zgjedhur që të ndez rrjetin me një foto superseksi


Bukuroshja është në një fushatë të re për të promovuar linjën e saj të parfumeve dhe për këtë ajo ka bërë një foto ashtu sikurse di ajo, tërësisht të zhveshur.

Fotoja më t’u postuar nëpër rrjetet sociale ka bërë xhiron nëpër internet për shkak se konsiderohet si njëra prej fotove më të nxehta që pasanikja dhe miliarderja ka bërë këtë pranverë nëpër rrjetet sociale.

Në fakt, Kim gjatë këtij viti nuk ka postuar ndonjë foto nudo, por kjo e fundit tregon se ja ka vlejtur pritja për bukuroshen dhe njërën prej femrave më të përfolura në botë.

<
>
o-KIM-KARDASHIAN-facebook Kim-Kardashian-White-Bikini-Pictures-After-Baby rs_634x1024-140822070718-634.Kim-Kardashian-Mexico-Bikini-JR-82214 4B7FEDDF00000578-0-Kim_Kardashian_shared_a_saucy_topless_snap_on_Tuesday_showing_he-m-9_1524580455090 kim-kardashian-tequila-2 Kim-Kardashian-Thong-Bikini-Pictures Kim-Kardashian-Wearing-Swimsuit PAY-MAIN-Kim-Kardashian-Blue-Bikini-beach-holiday kim-kardashian-shapewear-1524233953 kim-kardashian-pour-un-shooting-968763_w767h767c1cx451cy296 Kim-Kardashian-Bikini-Picture kim-kardashian-bikini-1-07 kim-kardashian-bikini-69cb87ab-70bd-4957-b6de-23e8ce3439b6 3F8FA33600000578-0-Here_come_the_girls_Kim_Kardashian_busts_out_of_her_skimpy_bikin-a-22_1493046439387 Kim-Kardashian-647751 Kim-Kardashian-wore-black-bikini 091916-kim-kardashian-sheer-lead 1Kim-Kardashian-Bikini-Miami-072112-448x560 kimkardashian12_1388142246 rs_600x600-160307043620-600.kim-kardashian-naked-full-frontal-selfie-when-you-have-nothing-to-wear.3716


Etiketa: , , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas