ShowBiz

+18/Çifti kryen 20 minuta seks në tren…


               Publikuar në : 14:32 - 14/05/18 |
mapo.al

Një dyshe është filmuar gjatë një udhëtimi me tren duke krye mardhënie seksuale. Në pamje shihet se gruaja është ulur në fillim në prehrin e partnerit të saj e më pas kanë filluar të kryejnë katin seksual.


Shumë prej udhëtarëve janë tmerruar nga pamjet shokuese pasi në prani ka pasur edhe fëmijë të vegjël.

Një dëshmitar, i cili dha emrin e tij si Olly, tha se ai filloi filmimin e skenës tronditëse në udhëtimin e kthyer nga vizita e të dashurës së tij. Ai i tha Daily Star Online: “Ishte një shërbim shumë i zënë me fëmijët atje. “Kishte një zonjë të ulur prapa tyre dhe një çift para tyre dhe të dy u larguan duke shkuar në vendin e fundit. Të jesh i sinqertë, ata dukeshin të dehur ose të droguar – ata ishin vërtet të zhurmshëm kur hynë në bord dhe njerëzit u larguan prej tyre.”

Dhe tronditëse, Olly pohon se pavarësisht raportimit të çiftit të çmendur, ata u lejuan të vazhdonin në udhëtimin e tyre në Mançester. Ai shtoi: “Ata ishin aty për të paktën 20 minuta”.

“Është një gjë tronditëse për të bërë  skena të tilla të plota në prani të njerëzve në një tren”.

<
>
dvsdv 1329629


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas