ShowBiz

​ 3 të famshme që janë duke luftuar me sëmundje të pashërueshme
               Publikuar në : 21:21 - 03/06/18 |
mapo.al

Fama dhe paratë nuk vijnë lehtë. Në disa raste janë disa gjëra që ne nuk kemi asnjë shpjegim për to, posaçërisht për problemet me shëndetin që nuk na largohen deri në frymën tonë të fundit.


Sot do u tregojmë për disa të famshëm që vuajnë nga sëmundje të pashërueshme.

 1. Angelina Jolie

Aktorja e famshme amerikane nuk është ndoshta edhe në gjendjen më të mirë emocionale që nga ndarja me bashkëshortin e saj Brad Pitt.

Shumë nga ju nuk e deini por BRCA1 është duke ndryshuar vazhdimisht në organizmin e saj gjë që mund të rrezikoj atë të marrë kancer të gjirit.

Pink

Një prej këngëtareve më të famshme të dekadës së fundit, nuk e ka jetën edhe aq të lehtë si ne mund të e mendojmë. Ajo është një këngëtare shumë e famshme dhe e njohur për koncerte të mëdha dhe të paharrueshme për të gjithë. Në një intervistë ajo ka treguar për të gjithë se ajo vuan nga astma që nga mosha e fëmijërisë, por se kjo nuk e ka ndalur të ngjitet në skenë.

Selena Gomez

Që të gjithë e njohim vajzën simpatike që u bë e njohur nga Disney në filmat “Wizards of Warley Place”. Puna e Selena Gomez është bërë e njohur në gjithë botën.

Ajo është një prej vokalistëve më të mira në të gjithë botën. Por fatkeqësisht, Lupus nuk e ka kursyer atë. Lupus është një sëmundje shumë e vështirë kur sistemi imunitarë atakon të gjitha organet e trupit.

 


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas